Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Kampüsü
VİTRİN
BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ SONA ERDİ
BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ SONA ERDİ

BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ SONA ERDİ

HKÜ FEST 2013 DOLU DİZGİN DEVAM EDİYOR!

HKÜ FEST 2013 DOLU DİZGİN DEVAM EDİYOR!

BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ SONA ERDİ

 

 

HKÜ FEST 2013 DOLU DİZGİN GELİYOR !

Festival hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınızGaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin (HKÜ) gelenekselleşen Bilim, Kültür ve Sanat ve Festivali’nin 3’ncüsü 9 - 11 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek. 3 gün sürecek olan festivalde Türkiye’nin en iyi sanatçılarından Ferhat Göçer ve Gülşen konserlerinin yanısıra kültürel, sanatsal ve sportif olmak üzere süpriz etkinlikler yer alacak.

Gaziantep’te, ‘Eğitim, araştırma ve yenilik’ odaklı bir anlayışla öğrencilerini geleceğe hazırlayan HKÜ, düzenlediği kültürel ve sanatsal etkinliklerle de kentin sosyal hayatına katkı sağlıyor. HKÜ her yıl geleneksel hale getirdiği Bahar Festivali’nin 3’ncüsünü bu yıl 9,10 ve 11 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz yıllarda ünlü sanatçılar, oyuncular ve yazarlarla Gaziantepli’leri buluşturan HKÜ bu yıl ki 3. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali’nde yine çok önemli isimleri ağırlamaya hazırlanıyor. Bu yıl düzenlenecek olan festivalin ilk günü olan 9 Mayıs’ta sevilen şarkılarıyla ünlü sanatçı Ferhat Göçer, 10 Mayıs’ta ise yeni albümüyle beğeni toplayan Gülşen yepyeni şarkılarıyla hayranlarını coşturacak. Festivalde konserlerin yanısıra söyleşiler, sihirbaz ve dans gösterileri, turnuvalar, tiyatro ve film gösterimleri, sergiler, DJ performansları ve yarışmalar da yer alacak. Trombolin, rodeo, tırmanma duvarı, paintball, canlı langırt gibi aktivitelerin de renk katacağı festival sürprizlerle devam edecek.

2013-05-12 2013-05-12 hku.edu.tr hasan kalyoncu üniversitesi tr mixed news true hku.edu.tr hku.edu.tr hku.edu.tr MPAA G P2M 7- news BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ SONA ERDİ HKÜ FEST 2013 DOLU DİZGİN DEVAM EDİYOR! BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ SONA ERDİ http://universiteajansi.com/Vitrin/